0537 657 34 39

Hafta İçi : 09:00 - 20:00 - Pazar : 10:00 - 19:00


Boğazköy Halı Yıkama

KRC60 Halı yıkama olarak, Boğazköy halı yıkama hizmetimizi Çevre dostu kaliteli şampuanlar ile; Kilim, döşeme, şilteler için profesyonel halı yıkama temizleme hizmetleri sunuyoruz.

Aynı zamanda Boğazköy halı yıkama hizmeti vermekteyiz, ıspartakule halı ve koltuk yıkama, bahçeşehir stor perde yıkama, zebra perde yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Ücretsiz Servislerimiz tarafından alınarak halı yıkama merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılarak temizliğe hazırlanır. Sonrasında temizliği sağlanır.

halıların bakımı ve temizliği de en az deseni, modeli ve kalitesi kadar önemlidir. Onun için KRC60 boğazköy halı yıkama firmamız halılarına maksimum önemi verir..

Halılarınızın firmamızca temizliği evimizin hijyeni açısından çok önemli bir rol oynar.

Boğazköy halı yıkama firmamız bölgede sürekli servis ekipleriyle hizmet vermekte olup hızlıca halıalrınız alınır, ve tertemiz bir şekilde tarafınıza teslim edilir.


KARACA HALI ve KOLTUK YIKAMA

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla bünyemizdeki her çalışan özgüveni yüksek, problem çözebilen, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, empati kurabilen, düşünen ve üreten bir çalışan olarak yetiştirmek kurumumuzun amaçları arasında yer almaktadır.

0537 657 34 39

info@bahcesehirhalikoltukyikama.com

Beylikdüzü İstanbul / TÜRKİYE

WhatsApp
Hemen Ara