0537 657 34 39

Hafta İçi : 09:00 - 20:00 - Pazar : 10:00 - 19:00


Ispartakule Halı ve Koltuk Yıkama

KRC60 Yıkama Hizmerleri Koltuklarınızı yerinde yıkama konforunu sunuyor. Profesyonel ekipmanlarla evinize gelerek yerinde yıkama hizmeti veriyoruz. ıspartakule halı ve koltuk yıkama ile hizmetinizdeyiz.

Isparakule halı ve koltuk yıkamada Koltuklarınız Evde yıkama sistemine uygun makineler ve yıkama solüsyonları ile yerinde yıkanıyor. Isaprtakule halı ve Koltuk yıkama da 1 koltuk takımı 1 saat gibi bir sürede temizleniyor. Kuruma süreleri mevsim şartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Yaz sıcaklıklarında 3-4 saat içinde kuruyan koltuklar kış aylarında 6-8 saat arasında kuruyor. Müşterilerimize koltuk yıkama randevularını en geç 1 gün öncede almaları konusunda telkinde bulunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz saate randevu alabiliyorsunuz ve koltuğunuzun hangi saatte yıkanıp hangi saatte kuruyacağını da önceden öğrenmiş oluyorsunuz.

Koltuklarınızı temizletmek istediğinizde 0537 657 34 39 nolu iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgilere ve müsait randevu saatlerine ulaşabilirsiniz.

memnuniyetiniz. memnuniyetimizdir.

%100 müşteri memnuniyeti Ispartakule halı ve koltuk yıkama için önemlidir


KARACA HALI ve KOLTUK YIKAMA

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla bünyemizdeki her çalışan özgüveni yüksek, problem çözebilen, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, empati kurabilen, düşünen ve üreten bir çalışan olarak yetiştirmek kurumumuzun amaçları arasında yer almaktadır.

0537 657 34 39

info@bahcesehirhalikoltukyikama.com

Beylikdüzü İstanbul / TÜRKİYE

WhatsApp
Hemen Ara